"Ojczyzna, to nie kraj, w którym mieszkasz, ale kraj którego potrzebujesz i który potrzebuje ciebie."

Stefan Pacek

GMINNY KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ PISANKĘ WIELKANOCNĄ organizowany przez GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W PCIMIU został rozstrzygnięty.

Nagrody zdobyli:
1. Lena Tupta klasa II
2. Dawid Rapacz klasa Vb
3. Zofia Brytańczyk klasa VII
GRATULUJEMY!!!!
 M.M.

W konkursie plastycznym PISANKA XXL wzięło udział 19 uczniów z klas 1-8 i 1 sześciolatek.

Prace są bardzo staranne , pomysłowe , ale tylko kilka z nich było w fomacie wymaganym w regulaminie konkursu.Prace przechodzą do konkursu gminnego.
NAGRODY!!
I MIEJSCE JAKUB DYRDA KL.4
I MIESCE ZOFIA BRYTAŃCZYK KL.7
II MIEJSCE LENA TUPTA KL.2
II MIEJSCE PATRYCJA ULMAN KL.2
III MIEJSCE TYMOTEUSZ SZCZEPANIEC KL.1
III MIEJSCE MAJA KOZAK KL.2
III MIEJSCE KLAUDIA ZIĘBA KL.4a
III MIEJSCE OLA DZIADKOWIEC KL.5a
WYRÓŻNIENIA; AMELIA RÓŻAŃSKA KL.5a ,WIKTORIA TUPTA KL.2,MARTYNA KUDŁACZ KL.5a,ANTEK TUPTA KL.4b,ANTEK SZCZEPANIEC KL.5b, ZUZANNA TUPTA KL.8,FILIP DZIADKOWIEC KL.3,ZIĘBA OLA KL.5b,ROBERT KNIARZ KLO,OLA FLAZIK KL.5a,BASIA DEPTA KL.5a
GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ!
M.M.


KONKURS PLASTYCZNY CHOINKA 

w konkursie brały udział klasy 3,4a,4b,5a,6,7.Łącznie 13 uczniów.Jury oceniło;
samodzielność wykonanych prac,oryginalność,staranność i zgodność z tematem . 
I miejsce MARIOLA ŚLUSARCZYK KL.7
II miejsce Zuzanna Ulman KL.5a
II miejsce Arkadiusz Kalisz kl.6
II miejsce Maria Wawok kl.6
II miejsce Klaudia Zięba kl.4a
III miejsce Amelia Różańska kl.5a
wyróżnienia;Ulman Anna kl.4b,Filip Dziadkowiec kl.3,Aleksandra Flazik kl.5a,Aleksandra Dziadkowiec kl.5a,Krystian Mirochna kl.7, Aleksandra Luberda kl.5a , Barbara Depta kl.5a.
Gratulujemy!!!  

WYNIKI KONKURSU BIBLIJNEGO „Z DOBRĄ NOWINĄ PRZEZ ŻYCIE – znajomość Ewangelii Św. Mateusza”

Lp.

Nazwisko i imię

klasa

liczba punktów

1

Brytańczyk Zofia

VII

47*

2

Kudłacz Jakub

VII

39*

3

Bębenek Julia

VIII

39*

4

Kasprzyk Julia

VIII

34

5

Kucharzak Gabriela

VIII

35

6

Łopata Zofia

VIII

41*

7

Róg Alicja

VIII

40*

8

Starmach Beata

VIII

36*

9

Tupta Zuzanna

VIII

36*

10

Zięba Danuta

VIII

47*

* kwalifikacja do etapu rejonowego

GRATULUJĘ  i życzę powodzenia na kolejnym etapie konkursu.

B. Wawok


Wyniki Archidiecezjalnego Konkursu wiedzy o św. Janie Pawle II

Lp.

Nazwisko i Imię ucznia

Liczba uzyskanych punktów

Klasa

1.

Pietrzyk Emilia

17

IV b

2.

Kudłacz Wiktoria

22

V a

3.

Ulman Zuzanna

11

V a

4.

Dyrda Mateusz

12

VI

5.

Rapacz Marcin

13

VI

6.

Brytańczyk Zofia

31

VII

7.

Kasprzyk Julia

34

VIII

8.

Kucharzak Gabriela

23

VIII

9.

Pietrzyk Patrycja

35

VIII

10.

Róg Alicja

36

VIII

11.

Tupta Zuzanna

31

VIII

12.

Zięba Danuta

36

VIII

Maksymalna ilość punktów – 37; kwalifikacja do etapu diecezjalnego to 28 punktów. Gratuluję uczennicom, które będą walczyć w kolejnym etapie konkursu.

B. Wawok


 

W dniu 19.11.2018 r odbył się w Lubniu XIV PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ.W tym roku odbywający się pod hasłem ..,,i na końcu świata będę dumny ze swego pochodzenia''.Naszą szkołę reprezentowały 2 uczennice

KATARZYNA WITEK klasa 8
WIKTORIA SAJDAK klasa 4a
Czekamy na wyniki!!!

Z okazji 100 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległosci został w szkole zorganizowany konkurs plastyczny "Piłsudski w moich oczach". W konkursie wzięło udział 42 uczniów. Technikaprac była dowolna. Pojawił się rysunek,wydzieranka, kolaż, farby.


Wyniki konkursu:

kategoria kl.I-III:

1 miejsce MAJA KOZAK kl.II
2 miejsce LIDIA PIETRZYK kl.III
3 miejsce WIKTORIA DRUZGAŁA kl.III

kategoria kl.IV-VIII:

1 miejsce KAROLINA TYRPUŁA kl.VI
2 miejsce MATEUSZ DYRDA kl.VI
3 miejsce ZUZANNA MURZYN, MILENA KUBIC kl.VI
 
 Zwycięzcom GRATULUJEMY!

W dniu 6.10.2018 r odbył się konkurs historyczny ,,100 PYTAŃ NA 100 LECIE ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI''

W konkursie brali udział uczniowie klas 5a,5b.6,8 ( ogólnie 22 uczniów)
wyniki;
1 miejsce JAKUB PIERON KL.6
2 miejsce WIKTORIA KUDŁACZ KL.5a
3 miejsce ARTUR KLIMAS kl.6
GRATULUJEMY!
 

Wyniki konkursu historycznego DROGA POLSKI DO NIEPODLEGŁOŚCI

W dniu 13.10.2018 odbył się etap szkolny konkursu historycznego DROGA POLSKI DO NIEPODLEGŁOŚCI

W konkursie wzięło udział 11 uczniów z klas 6-8
Do etapu gminnego przeszli;
1 ARTUR KLIMAS KLASA 6
2.KRYSTIAN MIROCHNA KLASA 7
3.JULIA KASPRZYK KLASA 8