"Ojczyzna, to nie kraj, w którym mieszkasz, ale kraj którego potrzebujesz i który potrzebuje ciebie."

Stefan Pacek

W sierpniu 2019 r. brałyśmy udzial w szkoleniu "New Teaching Methodologies to Motivate Creativity and Innovation in The Classroom" w Turcji w raach projektu "Europa dla aktywnych, aktywni dla Europy". Projekt realizowany jest w ramach programu Erasmus+, Akcja 101, Mobilność szkolnej kadry edukacyjnej. 

W czasie spędzonym w Stambule odkrywłyśmy nieznane, piękne zakątki tego miasta i okolic. Miałyśmy możliwość wymiany doświadczeń, poznania nowych ludzi, wzbogacenia się o nowe pomysły. Poznałysmy nowe, niekonwencjonalne metody nauczania przy użyciu najnowszych technologii i aplikacji TIK, a wszystko na miarę nauczyciela 21 wieku. Zacieśniłyśmy współpracę z organizacją przyjmującą i mamy zamiar w przyszłości ją kontynuować. 

Pniżej krótka relacja z wizyty w Turcji:

https://youtu.be/m_oIl-qicNE

M. Cichoń & J. Hobot