"Ojczyzna, to nie kraj, w którym mieszkasz, ale kraj którego potrzebujesz i który potrzebuje ciebie."

Stefan Pacek

W dniach 18.10.2018 - 28.10 2018 r. dwie nauczycielki Szkoły Podstawowej nr 3 w Pcimiu przebywają na szkoleniu "The use of ICT and creative activities to prevent early school leaving' w Turcji gdzie doskonalą umiejętności wykorzystania nowoczesnych technologii oraz metod aktywizowania uczniów.  Podczas pobytu poznają zakątki Stambułu, kulturęTurcji, kształtują umiejętności językowe (j. angielski). W dniu 24.10. odbyła się wizyta w jednej z tureckich szkół średnich, odczas której zapoznano się z systemem edukacji, prowadzono rozmowy z uczniami i nauczycielami tamtejszej szkoły oraz zobaczono prowadzoną lekcję angielskiego.

Krótką relację z wyjazdu zobaczycie w filmiku: https://youtu.be/biex61Z6NZI

Pozdrowienia z Turcji:)

Wkrótce kolejna relacja:)

M. Cichoń, J. Hobot