Szanowni Rodzice!

W związku z nowymi obostrzeniami wprowadzonymi przez rząd informujemy, iż od dnia 27 marca 2021 r. do odwołania zajęcia stacjonarne w punkcie i oddziale przedszkolnym zostają zawieszone. Zajęcia dydaktyczne będą odbywać się w trybie zdalnym zgodnie z harmonogramem przekazanym przez wychowawców grup.

Zgodnie z Rozporządzeniem MEN przedszkole prowadzi zajęcia stacjonarne dla dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego oraz dzieci osób zatrudnionych w podmiotach wykonujących działalność leczniczą, a także innych osób realizujących zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Warunkiem jest wniosek rodziców.

Komunikat Wójta Gminy Pcim

Podstawa prawna:

Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26 marca 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. (Rozporządzenie czeka na publikację w Dzienniku Ustaw).