"Ojczyzna, to nie kraj, w którym mieszkasz, ale kraj którego potrzebujesz i który potrzebuje ciebie."

Stefan Pacek

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Armii Krajowej
32-432 Pcim 598
tel: (12) 274-80-16
adres email: szkola3pcim3@wp.pl
NIP: 6812037479

Dyrektor szkoły: mgr Barbara Polańska

 Drodzy Rodzice!

W związku z kolejnym przypadkiem stwierdzonego u nauczyciela dodatniego wyniku testu w kierunku Covid- 19, dyrektor szkoły  zwrócił się do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej o wyrażenie opinii w sprawie przejścia szkoły w tryb pracy zdalnej. Zgody nie uzyskano, wobec czego zajęcia stacjonarne nie mogą być zawieszone.

 Mając jednak na uwadze bezpieczeństwo zdrowotne uczniów i  pracowników oraz w sytuacji zwiększającej się absencji nauczycieli, dyrektor szkoły podjął decyzję o przesunięciu tzw. „dni dyrektorskich”, które były planowane w innym czasie, na okres od 21.10 2020r. do 23.10.2020r. Oznacza to, że w tych dniach uczniowie nie przychodzą do szkoły, tym samym busy zostają odwołane.  Są to dni wolne od zajęć dydaktycznych, więc nauka zdalna nie będzie prowadzona.  W tym czasie planowana jest kompleksowa dezynfekcja wszystkich pomieszczeń w placówce.

Bardzo proszę  o wyrozumiałość i pozostawienie dzieci w domu. Jeśli to możliwe proszę o nieposyłanie również dzieci przedszkolnych. W wyjątkowych sytuacjach, jeśli rodzice nie będą mogli zapewnić dzieciom opieki w domu zorganizowane będą zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej w godz. od 7.00 do 14.30.

Z wyrazami szacunku,

Barbara Polańska