"Ojczyzna, to nie kraj, w którym mieszkasz, ale kraj którego potrzebujesz i który potrzebuje ciebie."

Stefan Pacek

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Armii Krajowej
32-432 Pcim 598
tel: (12) 274-80-16
adres email: szkola3pcim3@wp.pl
NIP: 6812037479

Dyrektor szkoły: mgr Barbara Polańska

 
 
 
 
 
 
 

  LEKCJE

klasa     I       

klasa II

 

klasa III

klasa IV

klasa VA

klasa VB

klasa VIA

klasa VIB

 

klasa VII

Klasa VIII   

 

 

Wychowawca

E.Ślusarczyk

B.Kudłacz

A.Witek

M.Wątor

A.Tyrpuła

M.Cichoń

B.Wawok

M.Mrozicka

J.Hobot

D.Chmielik

 

PONIEDZIAŁEK

 

1) 8.00-8.45

EW j.polski

RELIGIA

EW matemat.

MUZYKA

TECHNIKA

MATEMATYKA

J.ANGIELSKI

MATEMATYKA

J.POLSKI

FIZYKA

2) 8.55-9.40

EW w-f

EW j.polski

W-F

J.ANGIELSKI

W-F

RELIGIA

MATEMATYKA

J.POLSKI

PLASTYKA

CHEMIA

 

3) 9.50-10.35

EW matemat.

EW matemat.

EW j.polski

MATEMATYKA

J.POLSKI

W-F

GEOGRAFIA

MUZYKA

FIZYKA

MATEMATYKA

 

4) 10.45-11.30

RELIGIA

W-F

J.POLSKI

MATEMATYKA

J.POLSKI

MUZYKA

J.ANGIELSKI

CHEMIA

W-F

5) 11.40-12.25

INFORMATYKA

INFORMATYKA

W-F

DOR.ZAW.

J.ANGIELSKI

 

6) 12.35-13.20

W-F

EDB

7) 13.30-14.15

 

WTOREK

 

1) 8.00-8.45

EW matemat.

EW matemat.

EW matemat

MATEMATYKA

BIOLOGIA

GEOGRAFIA

J.POLSKI

HISTORIA

J.NIEMIECKI

J.ANGIELSKI

 

2) 8.55-9.40

W-F

W-F

W-F

RELIGIA

HISTORIA

BIOLOGIA

TECHNIKA

MATEMATYKA

W-F

J.NIEMIECKI

3) 9.50-10.35

EW j.polski

EW j.polski

EW j.polski

W-F

J.POLSKI

W-F

J.ANGIELSKI

TECHNIKA

J.POLSKI

MATEMATYKA

 

4) 10.45-11.30

MUZYKA

J.POLSKI

MATEMATYKA

MATEMATYKA

RELIGIA

W-F

MATEMATYKA

J.POLSKI

 

5) 11.40-12.25

W-F

J.POLSKI

INFORMATYKA

GEOGRAFIA

W-F

6) 12.35-13.20

HISTORIA

GEOGRAFIA

 

7) 13.30-14.15

 BIOLOGIA

HISTORIA

 

ŚRODA

 

1) 8.00-8.45

EW matemat.

EW j.polski

EW matemat.

MATEMATYKA

J.ANGIELSKI

J.POLSKI

J.POLSKI

W-F

HISTORIA

BIOLOGIA

2) 8.55-9.40

EW plastyka

W-F

RELIGIA

PRZYRODA

MATEMATYKA

J.ANGIELSKI

BIOLOGIA

J.POLSKI

MATEMATYKA

HISTORIA

 

3) 9.50-10.35

EW j.polski

EW matemat.

EW J.POLSKI

TECHNIKA

J.POLSKI

HISTORIA

W-F

BIOLOGIA

J.POLSKI

MATEMATYKA

 

4) 10.45-11.30

EW plastyka

W-F

PLASTYKA

TECHNIKA

MATEMATYKA

RELIGIA

J.ANGIELSKI

RELIGIA

5) 11.40-12.25

W-F

MUZYKA

INFORMATYKA

RELIGIA

J.POLSKI

 

6) 12.35-13.20

W-F

INFORMATYKA

7) 13.30-14.15

MUZYKA

 

 

CZWARTEK

 

1) 8.00-8.45

EW j.polski

J.ANGIELSKI

EW matemat.

PLASTYKA

MATEMATYKA

J.POLSKI

MATEMATYKA

J.POLSKI

J.ANGIELSKI

FIZYKA

 

2) 8.55-9.40

J.ANGIELSKI

EW j.polski

W-F

W-F

RELIGIA

W-F

J.POLSKI

J.ANGIELSKI

J.NIEMIECKI

CHEMIA

 

3) 9.50-10.35

W-F

EWmatemat

EW j.polski

J.POLSKI

J.POLSKI

J.ANGIELSKI

PLASTYKA

W-F

FIZYKA

MATEMATYKA

4) 10.45-11.30

EWmatemat.

J. ANGIELSKI

J.ANGIELSKI

GEOGRAFIA

MATEMATYKA

W-F

MATEMATYKA

CHEMIA

J.NIEMIECKI

 

5) 11.40-12.25

MUZYKA

W-F

INFORMATYKA

J.POLSKI

 

6) 12.35-13.20

MATEMATYKA

W-F

7) 13.30-14.15

 

PIĄTEK

 

1) 8.00-8.45

EW matemat.

EW matemat.

EW matemat.

PRZYRODA

J.ANGIELSKI

MATEMATYKA

J.POLSKI

PLASTYKA

BIOLOGIA

WOS

2) 8.55-9.40

EW muzyka

EW muzyka

EW plastyka

HISTORIA

J.POLSKI

W-F

MATEMATYKA

J.POLSKI

GEOGRAFIA

J.ANGIELSKI

 

3) 9.50-10.35

EW j.polski

EW j.polski

EW j.polski

J.ANGIELSKI

W-F

J.POLSKI

HISTORIA

GEOGRAFIA

MATEMATYKA

W-F

4) 10.45-11.30

J.POLSKI

INFORMATYKA

PLASTYKA

W-F

MATEMATYKA

J.ANGIELSKI

J.POLSKI

5) 11.40-12.25

W-F

J.POLSKI

J.POLSKI

6) 12.35-13.20

W-F

DOR.ZAW.

7) 13.30-14.15

 MATEMATYKA