"Ojczyzna, to nie kraj, w którym mieszkasz, ale kraj którego potrzebujesz i który potrzebuje ciebie."

Stefan Pacek

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Armii Krajowej
32-432 Pcim 598
tel: (12) 274-80-16
adres email: szkola3pcim3@wp.pl
NIP: 6812037479

Dyrektor szkoły: mgr Barbara Polańska

Szanowni Rodzice,

w związku z trudną sytuacją, w jakiej się znaleźliśmy – prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tych z Państwa, którzy potrzebują pomocy i wsparcia.


Zachęcamy do przeczytania dzieciom bajki, która może im pomóc w zrozumieniu nowej sytuacji.

http://dorotabrodka.pl/wp-content/uploads/2020/03/bajka-o-kwarantannie-i-wirusie-z-kolorem.pdf

A dla „słuchowców” polecamy wersję audio.

http://dorotabrodka.pl/wp-content/uploads/2020/03/Bajka-O-Krolu-Wirusie-Dorota-Brodka.mp3

Drodzy uczniowie,

Czas przed nami to okres, w którym możecie wykazać się prawdziwą odpowiedzialnością. W trosce nie tylko o siebie, ale też o innych zrezygnujcie z tak lubianych przez Was spotkań towarzyskich. Wykorzystajcie ten czas na nadrabianie zaległości dydaktycznych, w czym bardzo chętnie Wam pomożemy, ale także na zajęcie się tym, co Was szczególnie interesuje, a na co nie mieliście dotychczas czasu. Oczywiście nie zapomnijcie też o solidnym wypoczynku.

Pozdrawiamy Was serdecznie:)

Pedagodzy SP3Pcim

Wszystkich uczniów uczęszczających na TERAPIĘ PEDAGOGICZNĄ zapraszam na: https://padlet.com/pedagogsp3pcim/gbkfswy303sm , gdzie znajdziecie zadania, gry i zabawy na czas kwarantanny. Zaglądajcie często:)

Do zobaczenia wkrótce,

D. Mucha


Terapia pedagogiczna

Szanowni Rodzice uczniów objętych terapią pedagogiczną,

Specyfika pracy terapeuty pedagogicznego uniemożliwia ustalenie jednego zestawu ćwiczeń dla wszystkich uczniów i dzieci przedszkolnych. W związku z tym będę udostępniać ćwiczenia ogólne w trzech kategoriach: przedszkole, klasy 1-3, klasy 4-7 na padlecie Terapia Pedagogiczna: https://padlet.com/pedagogsp3pcim/gbkfswy303sm 

Ćwiczenia nie są obowiązkowe, pozostawiam dobrowolność w ich wyborze Rodzicom i Uczniom wg potrzeb, zainteresowań i możliwości. Zachęcam jednak uczniów klas 1-7 do systematycznego domowego treningu ortograficznego wg wskazówek już udostępnionych na padlecie. Tych, którzy chcą podzielić się efektami swojej pracy oraz Rodziców zainteresowanych bardziej szczegółowymi ćwiczeniami zapraszam do kontaktu e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Na wiadomości będę odpowiadała w godzinach pracy zdalnej: poniedziałek - piątek od 11.00 – 12.30.

Pozdrawiam,

Dorota Mucha


Pedagog szkolny

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

 

W okresie od 25.03.2020 – 10.04.2020 w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem
i zwalczaniem COVID – 19 zostało wprowadzone we wszystkich szkołach i placówkach oświatowych kształcenie na odległość. Pragniemy w tym czasie być razem z Wami
i w miarę naszych możliwości wspierać Was w tych trudnych dniach.

Wszystkie informacje będą zamieszczane na padlecie Pedagog szkolny:

https://padlet.com/pedagogsp3pcim/18cfnms3a90e. Tych, którzy potrzebują pomocy i wsparcia zapraszamy do kontaktu mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w godzinach pracy zdalnej.

Pozdrawiamy ,

Pedagodzy SP3Pcim

Godziny pracy zdalnej:

Dorota Mucha:

Pedagog szkolny (klasy 1-5 i Punkt Przedszkolny):

Poniedziałek – Piątek: 8.00 – 11.00

Terapia pedagogiczna:

Poniedziałek – Piątek: 11.00 – 12.30