W dniu 28.11.2019 r w sali obrad Starostwa Powiatowego w Myślenicach miało miejsce wręczenie nagród dla laureatów XVII Powiatowych Zawodów Matematycznych, które odbyły się dnia 14.11. 19 w Zespole Szkół im. A. Średniawskiego w Myślenicach. W tegorocznych zmaganiach spotkało się niemal 100 najlepszych uczniów ze szkół powiatu myślenickiego. W atmosferze wzajemnej życzliwości zmagali się - najpierw z zadaniami otwartymi, a następnie, po krótkiej przerwie rozwiązywali test. Nasz uczeń klasy 8 - Krystian Mirochna znalazł się w gronie Laureatów, a zatem wziął udział w uroczystym wręczeniu nagród. W tym roku, wśród laureatów znaleźli się sami chłopcy. Liczymy, że w kolejnych latach również dziewczynki pokażą swoją "siłę":). A więc.....dziewczyny - DO DZIEŁA:)

Organizatorem zawodów był Zespół Szkół im. A. Średniawskiego w Myślenicach oraz Powiat Myślenicki. Organizatorom serdecznie dziękujemy, a uczestnikom gratulujemy:)

Więcej o konkursie na stronie: https://www.myslenicki.pl/wcag/index.php/strona-glowna/aktualnosci/edukacja/767-laureaci-xvii-powiatowych-zawodow-matematycznych

Małgorzata Cichoń