"Ojczyzna, to nie kraj, w którym mieszkasz, ale kraj którego potrzebujesz i który potrzebuje ciebie."

Stefan Pacek

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Armii Krajowej
32-432 Pcim 598
tel: (12) 274-80-16
adres email: szkola3pcim3@wp.pl
NIP: 6812037479

Dyrektor szkoły: mgr Barbara Polańska

Pracowity tydzień spędzony w międzynarodowym towarzystwie (Chorwacja, Rumunia, Grecja, Francja, Polska). Podczas pobytu w Grecji nauczycielki Szkoły Podstawowej nr 3 w Pcimiu poznały niekonwencjonalne metody nauczania na świeżym powietrzu, które zostaną wprowadzone do pracy z uczniami w szkole. Ponadto wymieniono informacje dotyczące systemu edukacyjnego w różnych krajach europejskich. Nauczycielki miały możliwość wymiany doświadczeń, podzielenia się różnymi pomysłami i wskazówkami do efektywnej pracy z uczniami.

Kurs odbył się w ramach realizowanego w szkoe projektu "Europa dla aktywnych, aktywni dla Europy", program Erasmus+, akcja KA1.

Poniżej relacja z pobytu:

https://youtu.be/u-nRlf9OhRw

M. Cichoń, J. Hobot