Pracowity tydzień spędzony w międzynarodowym towarzystwie (Chorwacja, Rumunia, Grecja, Francja, Polska). Podczas pobytu w Grecji nauczycielki Szkoły Podstawowej nr 3 w Pcimiu poznały niekonwencjonalne metody nauczania na świeżym powietrzu, które zostaną wprowadzone do pracy z uczniami w szkole. Ponadto wymieniono informacje dotyczące systemu edukacyjnego w różnych krajach europejskich. Nauczycielki miały możliwość wymiany doświadczeń, podzielenia się różnymi pomysłami i wskazówkami do efektywnej pracy z uczniami.

Kurs odbył się w ramach realizowanego w szkoe projektu "Europa dla aktywnych, aktywni dla Europy", program Erasmus+, akcja KA1.

Poniżej relacja z pobytu:

M. Cichoń, J. Hobot