"Ojczyzna, to nie kraj, w którym mieszkasz, ale kraj którego potrzebujesz i który potrzebuje ciebie."

Stefan Pacek

W Darłówku wypoczywaliśmy od 29.06 – 10.07.2015 r. w ośrodku kolonijnym GNIEWKO, który składał się z kilku budynków, boisk do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej, placu zabaw, basenu i pięknych terenów zielonych.

Do morza mieliśmy bardzo blisko i gdy tylko pogoda dopisywała, często się w nim kąpaliśmy pod okiem doświadczonego ratownika. Wędrowaliśmy także po ruchomych wydmach Słowińskiego Parku Narodowego, wychodziliśmy na latarnię morską w Czołpinie, zwiedziliśmy skansen w Klukach, pływaliśmy statkiem po morzu.

Wycieczki, spacery, pobyty na basenie, dyskoteki, mecze z innymi kolonistami to tylko niektóre z wielu atrakcji podczas pobytu na kolonii. Nie mieliśmy czasu, aby się nudzić i z wielkim żalem rozstawaliśmy się z pięknym Bałtykiem.

Do zobaczenia za rok w SIANOŻĘTACH!!!