W związku z  Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 29 kwietnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 od dnia 15 maja 2021 r. uczniowie klas IV-VIII przechodzą na naukę w tzw. systemie hybrydowym (50 proc./50 proc.)zgodnie z poniższym harmonogramem:

Poniedziałek 17 maja

Wtorek 18 maja

Środa 19 maja

Czwartek 20 maja

Piątek 21 maja

Poniedziałek 24 maja

Wtorek 25 maja, środa 26 maja, czwartek 27 maja - egzaminy ósmoklasisty

Piątek 28 maja - dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

Szanowni Rodzice!

W związku z ogłoszonymi przez MEN  nowymi zasadami pracy szkół i placówek od 04 maja br informujemy o przywróceniu nauki stacjonarnej dla uczniów klas I-III. Od 15 maja uczniowie klas IV-VIII będą sie uczyć w trybie hybrydowym zgodnie z opracowywanym harmonogramem, który zostanie przekazany  przez wychowawców klas w najblizszym czasie.

Podstawa prawna:

Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 28 kwietnia 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

(skierowane do publikacji w Dzienniku Ustaw).

KURSY BUSA SZKOLNEGO OD 04 - 15.05.2021 r.:

Rano:

Działy:07:15

Łysina:07:30

Mała Sucha:07:45

Po zajęciach (poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek):

Mała Sucha:12:30

Działy:12:45

Łysina:13:00

Po zajęciach (środa):

Działy:12:30

Łysina:12:45

Mała Sucha:13:30

Szanowni Rodzice!

W związku z ogłoszonymi przez MEN  nowymi zasadami pracy szkół i placówek od 26 kwietnia br informujemy, że został ustalony harmonogram  nauki hybrydowej dla uczniów klas I-III, który zostanie przekazany w dniu dzisiejszym przez wychowawców klas.

Podstawa prawna:

Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 22 kwietnia 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

(skierowane do publikacji w Dzienniku Ustaw).

Materiały

Uzasadnienie do rozporządzenia wydawanego na podstawie art. 30b
20210422-Uzasadnienie​_do​_rozporządzenia​_wydawanego​_na​_podstawie​_art​_30b​_(COVID-19).docx

Kursy busa szkolnego:
Rano:
Działy:07:15
Łysina:07:30
Mała Sucha:07:45

Po zajęciach:
Mała Sucha:12:30
Działy:12:45
Łysina:13:00

14 kwietnia 2021 roku, w Centrum Jana Pawła II w Krakowie, odbył się finał biblijnego konkursu tematycznego ze znajomości Ewangelii św. Łukasza. Nasza szkołę reprezentowali uczniowie klasy 7a: Aleksandra Dziadkowiec, Wiktoria Kudłacz, Zuzanna Ulman i Kamil Ulman.

Bardzo cieszy fakt, że pomimo sytuacji w jakiej się znaleźli i trudności związanych z przygotowaniem do konkursu, uczniowie mieli możliwość wykazać się swoją wiedzą i znajomością jednej z Ewangelii.

Budujące jest również to, że młodzież czyta i chce poznawać Pismo Święte. Gratulujemy naszym finalistom!

Katechetka Bernadetta Wawok

Szanowni Rodzice!

W związku z nowymi obostrzeniami wprowadzonymi przez rząd informujemy, iż od dnia 27 marca 2021 r. do odwołania zajęcia stacjonarne w punkcie i oddziale przedszkolnym zostają zawieszone. Zajęcia dydaktyczne będą odbywać się w trybie zdalnym zgodnie z harmonogramem przekazanym przez wychowawców grup.

Zgodnie z Rozporządzeniem MEN przedszkole prowadzi zajęcia stacjonarne dla dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego oraz dzieci osób zatrudnionych w podmiotach wykonujących działalność leczniczą, a także innych osób realizujących zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Warunkiem jest wniosek rodziców.

Komunikat Wójta Gminy Pcim

Podstawa prawna:

Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26 marca 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. (Rozporządzenie czeka na publikację w Dzienniku Ustaw).